RELACJE – PO DWÓCH ZABIEGACH
terapia manualna brzucha

Przed zabiegami miałam silne bóle brzucha w nocy tak że nie mogłam spać już od co najmniej 2 miesięcy ulgę czułam chwilową jak się położyłam na wznak albo podkuliłam do siebie to ulżyło do tego często chodziłam do toalety 5 i więcej razy w nocy cały czas miałam uczucie do końca pęcherz jakby pełny dalej rano zawsze zmęczona i niewyspana co chwila bóle głowy,oczy mnie bolały i wysokie ciśnienie.

Po 2 zabiegach na brzuchu… nie mogę uwierzyć! ból brzucha CAŁKOWICIE USTĄPIŁ!
do toalety nie wstałam ani razu w nocy dopiero rano, ciśnienie rano zmierzyłam – niskie, bóle głowy ustąpiły całkowicie, bóle oczu zmniejszyły się jakby nawet o 70%.
Kontynuuje zabiegi u Pana Grzegorza  P. Maria S.

 

Terapia manualna brzucha

Masaż manualny brzucha usuwa napięcia narządów wewnętrznych prowadzących do zaburzeń metabolicznych, krążenia krwi i limfy powodujących pojawienie się szkodliwych bakterii, grzybów, pasożytów, wirusów i obniżając odporność, Terapia manualna brzucha układa organy wewnętrzne po przemieszczeniach spowodowanych urazami i przemieszczeniami po wypadkach lub nadmiernym wysiłku. Przywrócenie prawidłowego rozluźnienia i elastyczności brzucha uwalnia zastoje organów wewnętrznych i przywraca równowagę procesów fizjologicznych i regeneracyjnych. Poprawia się krążenie krwi i limfy. Terapia pracuje się nie tylko z daną dolegliwością, ale i z przyczynami jej powstania, przywracając równowagę czyli zdrowie indywidualnie dla każdego pacjenta.

Terapia brzucha więcej