Pani Elżbieta G. 63 lata od dawna umiała podnieść lewą dłoń maksymalnie 30 stopni poniżej ramienia, druga ręka również ograniczona ruchowo ale w mniejszym stopniu. Rwące bóle prawej nogi drętwienia ograniczenia ruchomości, bóle kolan inne pomniejsze dolegliwości jak Pani Elżbieta to określiła życie w ciągłym bólu.

Po pierwszym zabiegu manualnym kręgosłupa z elementami masaży na powięziach i terapii wisceralnej, zwiększyła się ruchomość prawej ręki o 50% częściowo ustąpiły bóle nóg i drętwienia, wyraźnie poprawił się nastrój. P. Elżbieta przestała mrużyć oczy i marszczyć czoło, na drugi dzień po zabiegu umyła wszystkie okna w domu bo święta idą :-) wcześniej P. Elżbieta nie była wstanie tego zrobić.

Po kolejnych zabiegach ruchomość obu dłoni wróciła do normy sprzed lat Pani Elżbieta z radością informuje że potrafi samodzielnie zapiąć stanik i założyć nogę na nogę :-) drętwienia rwące bóle nóg i kolan ustąpiły wyraźnie poprawił się sen kontynuujemy terapie by utrwalić proces powrotu do sprawności

rwące bóle

Skuteczne uwolnienie od bólu

 – Terapie Holistyczne –

Sposób na rwące bóle

Zapraszam na Zabiegi