Terapia Manualna Kręgosłupa – Przykładowa Relacja – jeden z ładnie widocznych przypadków skuteczności terapii manualnej.

terapia manualna kręgołupa

Młoda dziewczyna 22 lata, skrzywienie kręgosłupa wystąpiło najprawdopodobniej w wyniku silnego urazu w dzieciństwie, pogłębione następnie przez zbyt szybki wzrost – około 15cm w ciągu roku. Od około dwóch lat wstecz pojawiły się pierwsze objawy bólowe stopniowo się nasilając się przechodząc do normy.

Objawy : przewlekłe bóle kręgosłupa głównie w strefie lędźwiowej i piersiowej, bóle stopy, kłopoty z oddawaniem moczu, zawroty i bóle głowy, inne mniejsze dolegliwości.

Po kilku zabiegach manualnych kręgosłupa bóle w strefie lędźwiowej i piersiowej ustąpiły, kręgi w odcinku lędźwiowym jak widać na zdjęciu układają się coraz bardziej w swoim prawidłowym położeniu, w odcinku piersiowym również.

Kłopoty z oddawaniem moczu, bóle stopy ustąpiły całkowicie po jednorazowej akupresurze odpowiednich punktów.

 

W trakcie terapii ustąpiły zawroty i bóle głowy, poprawiła się koncentracja, poprawił wyraźnie nastrój, ogólnie zwiększyła się ruchomość ciała i jakość życia.

 

 

Terapia Manualna Kręgosłupa

Zachęcam do kontaktu

Pozdrawiam

Grzegorz Marć

500530655

terapia manualna kręgosłupa

Zapraszam na skuteczną bezpieczną metodę, wykorzystującą naturalne ruchy ciała, o szerokim zakresie oddziaływania. Dzięki łagodnemu zwiększeniu przestrzeni między kręgami zmniejsza się między innymi „ucisk” na nerwy i ból ustępuje, wyzwalamy dzięki temu siły samo leczące kręgosłup oraz organy wewnętrzne, dobrze wpływa na cały organizm. Zabieg prawidłowo przeprowadzony daje doskonałe rezultaty nawet przy ostrych bólach kręgosłupa, bóle pleców, bóle bioder, rwa kulszowa, bóle głowy, drętwienie dłoni, bóle menstruacyjne oraz stawów (wszelkie „wybicia”, „skręcenia”, zwichnięcia kontuzje) i innych. Koryguje wady postawy i ma działanie rehabilitacyjne.

Terapia Kręgosłupa

terapia manualna kręgosłupa