Opinie / Relacje - Chiropraktyka - Naturoterapia


Opinie / Relacje pacjentów

Już po pierwszej terapii kręgosłupa przeprowadzonej przez Pana Grzegorza , bóle ustąpiły w 80 %. Znacznie poprawiła się ruchomość, a co najważniejsze ból kręgosłupa przestał budzić mnie w nocy. Po drugiej wizycie oceniam poprawę na jakieś 90 %. Jednocześnie dzięki zastosowaniu Akupunktury, pan Grzegorz sprawił, że ustąpiły drętwienia i obrzęki palców dłoni (zespół cieśni nadgarstka). Serdecznie polecam.

Żródło rekomendacja facebook

1 zabieg - ból plecówzmniejsza się o 50-80%


Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pan Grzegorz uważnie słucha i na podstawie rozmowy dopasowuje terapię odpowiednią dla opisywanych symptomów. Co najważniejsze- wszystkie sposoby, którymi posługuje się Pan Grzegorz powodują nie tylko pozbycie się symptomów, ale to również walka z przyczyna problemu, co gwarantuje długotrwały efekt!

Jeśli miałabym opisać Pana Grzegorza jednym słowem na pewno byłoby to CUDOTWÓRCA. A dla wszystkich niezdecydowanych- gwarantuję, że jeśli się wybierzecie to jedyne czego będziecie żałować to to, że nie zgłosiliście się do Pana Grzegorza wcześniej 😉

Żródło opinia google – kliknij na link


 

Od dłuższego czasu zmagałam się z codziennymi, silnymi bólami głowy, po terapii poczułam znaczną ulgę. Bóle głowy nawiedzają mnie znacznie rzadziej i z mniejszym nasileniem. Polecam!

Gabriela

Miałam do czynienia z wieloma osteopatami,jednak żaden nie dorównywał Panu Grzegorzowi.Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i doświadczenie,a co najważniejsze fantastyczne podejście do ludzi i do problemu. Pan Grzegorz już po pierwszej wizycie poprawił znacząco komfort życia mojej mamie która od kilku lat zmaga się z chorymi biodrami kręgosłupem czeka ja długa droga do wyzdrowienia ale w końcu znalazła się osoba która potrafi pomoc !Polecam wszystkim którzy chcą wyzdrowieć w naturalny sposób,bez łykania bezsensownych tabletek

Justyna

Żródło opinia google – kliknij na link

sla manualna terapia


Bardzo gorąco polecam! Mój kręgosłup i moje samopoczucie mają się o wiele lepiej odkąd trafiłam do Pana Grzegorza

Żródło opinia google – kliknij na link


 

Bardzo polecam. Sama korzystam i wielu moich znajomych jest bardzo zadowolonych z fachowej pomocy Grzegorza

Teresa

Żródło facebook


 

 Polecam jak najbardziej Pan Grzegorz pomógł mi z moim okropnym bólem kręgosłupa teraz w końcu mogę normalnie żyć.
Justyna

Żródło opinia google – kliknij na link


 

Od 18 roku życia borykałam się z bólem w plecach w odcinku lędźwiowym. Przerabiałam niezliczone ilości wizyt u ortopedów, neurologów, fizjoterapie, masaże. Wszystko pomagało ale na krótką chwilę, bo ból zawsze powracał. Do momentu aż w ubiegłym roku zmieniłam charakter pracy i ból zaatakował ze zdwojoną siłą. Kolejne konsultacje nie wnosiły nic nowego. W momencie całkowitego zrezygnowania został mi polecony Pan Grzegorz. Nie żałuję podjęcia decyzji o pojawieniu się w jego gabinecie. Po pierwszej terapii ból zniknął o prawie 80%, natomiast po kolejnej wizycie całkowicie. Do chwili obecnej ból w plecach nie daje się już we znaki, a ja mimo młodego wieku mogę wreszcie cieszyć się życiem bez nieustającego bólu. W momencie kiedy ostatnio zaczęłam także uskarżać się na skurcze i bóle w ramionach od razu podjęłam decyzję o leczeniu u Pana Grzegorza i już odczuwam poprawę w tej kwestii. Pana Grzegorza będę polecała każdemu – doświadczenie i indywidualne podejście to tylko część plusów jakie mogę wyliczyć. A dopóki ktoś sam nie sprawdzi, nie będzie wiedział o cudownej mocy jakie moga sprawić ręce Pana Grzegorza.

Żródło opinia google – kliknij na link

chiropraktyk


Człowiek o złotych rękach- bardzo mi pomógł w moich problemach z kręgosłupem. Jest fachowcem z dużym doświadczeniem. Polecam bardzo serdecznie.

Emilaa Żródło opinia google – kliknij na link


Zacznę od tego, ze mam 70 lat. Bóle kręgosłupa dręczyły mnie od wielu lat, az w jakimś momencie stały się na tyle uciążliwe, ze miałam trudności nie tylko przy chodzeniu, ale w każdej niemal pozycji łącznie ze snem. „Zwiedziłam” bodajże wszystkie bardziej znane sanatoria w Polsce, a także na Słowacji ( tamtejsze terapie pomogły mi na najdłuższy czas), ale wszystko po jakimś czasie wracało do stanu wyjściowego. Któregoś dnia w trakcie rozmowy z przyjaciółka mieszkająca w Stanach poskarżyłam się na moje dolegliwości, a za kilka dni otrzymałam od niej link kierujący mnie na terapie naturalne do gabinetu w…..Kędzierzynie-Koźlu, w dodatku o przysłowiowy rzut beretem od mego domu. Z pewna rezerwą ( no bo jak to, pod nosem mam terapeutę i nigdy o nim nie słyszałam? ), zatelefonowałam i umówiłam sie na wizytę. Byłam mimo wszystkich sanatoriów w stanie nie budzącym wielkich moich nadziei, ale poszłam. Pan Grzegorz potwierdził, ze istotnie jestem w kiepskim stanie ale zabrał się do pracy. Trwało to jakieś 5-6 miesięcy, najpierw co tydzień, później co dwa zjawiałam się w „ gabinecie tortur” gdzie wprawne ręce Pana Grzegorza doprowadzały mnie konsekwentnie do stanu używalności. Po pół roku byłam nowym człowiekiem. Minęło od tamtej pory 6 lat a ja nadal jestem w formie. Pewnie, ze czasem coś dźwignie nie tak, popracuje w ogrodzie schylając się przez kilka godzin albo wymyślę jeszcze coś innego powodującego ból, ale wówczas bez wahania udaje się do Pana Grzegorza i na ogol po 2 wizytach znowu jestem „ na biegu”. Poleciałam jego terapie kuzynce z Raciborza i przyjaciołom z Wrocławia. Także byli w kiepskim stanie. O ile pamiętam, wystarczyły 2 albo 3 wizyty i stanęli na nogi. Nadal, gdy tylko coś jest nie tak, przyjeżdżają i Pan Grzegorz stawia ich do pionu . Na ogol raz na rok. Myślę, ze niewielu terapeutów pomaga równie skutecznie. Z pełna odpowiedzialnością za pozytywny rezultat polecam ten gabinet i terapeutę.

P.Barbara Żródło opinia google – kliknij na link


Polecam ręce które leczą ból znika od razu😊

Żródło opinia google – kliknij na link

Bóle w odcinku lędźwiowym – Relacje

Bóle są nie do zniesienia najgorzej jest w odcinku lędźwiowym , w określonej pozycji dochodzi do silnego promienia bólu który unieruchamia na jakiś czas a później trudno się ruszyć, po prawej ręce okresowo przechodzi fala bólu do dłoni, od lewej strony stały ból barku koło łopatki – mówi P. Magda
P. Magda prosi o pomoc pomogłem już jej kuzynce więc ma zaufanie.
Przystępujemy do terapii manualnej kręgosłupa i uciski w odpowiednich punktach.
Odpowiedz organizmu jest natychmiastowa wszystkie bóle schodzą 90%.
P. Magda chodzi po gabinecie przeciąga się i sprawdza z niedowierzaniem
mówi – Co za ulga… cuda pan potrafi panie Grzesiu
Bezcenne chiropraktyka:-)
Za kilka dni robimy kontrolny zabieg – wszystko w porządku
oby tak łatwo było zawsze chiropraktyka

Super fachowiec. Godny polecenia. Postawił mnie na nogi opłacało się dojeżdżać do niego 60 km. Polecam

Dotkliwy ból prawego ramienia – RELACJE
P. Jarek 67 lat po przeróżnych nieskutecznych terapiach. objawy: od dłuższego czasu w ostatnim czasie nasilony dotkliwy ból prawego ramienia i przedramienia , ograniczenia ruchomości ręki, poranne drętwienie prawej ręki brak czucia w palcach, Zastosowana; terapia kręgosłupa, praca na powięziach, punktach spustowych itp. Jedna wizyta. Po zabiegu; ból ramienia i przedramienia całkowicie ustąpił, ograniczenia również ustąpiły, poranne drętwienia ręki czas pokaże.

 


Ograniczenia ruchomości ręki w zakresie 70% inne – RELACJE
Pani Elżbieta G. 63 lata od dawna umiała podnieść lewą dłoń maksymalnie 30 stopni poniżej ramienia, druga ręka również ograniczona ruchowo ale w mniejszym stopniu. Rwące bóle prawej nogi drętwienia ograniczenia ruchomości, bóle kolan inne pomniejsze dolegliwości jak Pani Elżbieta to określiła życie w ciągłym bólu. Po pierwszym zabiegu zwiększyła się ruchomość prawej ręki o 50% częściowo ustąpiły bóle nóg i drętwienia, wyraźnie poprawił się nastrój. P. Elżbieta przestała mrużyć oczy i marszczyć czoło, na drugi dzień po zabiegu umyła wszystkie okna w domu bo święta idą :-))) wcześniej nie była wstanie tego zrobić Po kolejnych 2 zabiegach ruchomość obu dłoni wróciło do normy sprzed lat Pani Elżbieta z radością informuje że potrafi samodzielnie zapiąć stanik i założyć nogę na nogę :-) drętwienia bóle nóg i kolan ustąpiły wyraźnie poprawił się sen kontynuujemy terapie by utrwalić proces powrotu do sprawności
Chiropraktyka

Polecam. Ból pleców zniknął.

Bóle kręgosłupa, bóle głowy, osłabienia itp.
Hej, polecam wszystkim terapię u Grzesia bóle kręgosłupa… Terapia wisceralna… mała uwaga Uzależnia :-) :-) :-) ciężko z nim się rozstać… :-) :-) :-)
P.Sylwia

Kręgi szyjne – ostry ból szyi – RELACJE
Szczerze polecam Pana Grzegorza. Kilkukrotnie korzystałam z jego usług odczuwając znaczną poprawę, jednak ostatnio to co się wydarzyło przekroczyło wszelkie granice – potykając się skręciłam kręgosłup szyjny i nie byłam w stanie funkcjonować z bólu. W Szpitalnym Oddziale Ratunkowym po kilku godzinach oczekiwania usłyszałam, że przy takim schorzeniu wskazany jest zabieg operacyjny, zalecono używanie kołnierza ortopedycznego oraz leki przeciwbólowe. Niesamowite jest to, że gdy zadzwoniłam po pomoc do Gabinetu Terapii Naturalnych Pan Grzegorz przyjął mnie najszybciej jak to było możliwe. Do tej pory nie jestem w stanie wyjść z podziwu. Po jednej wizycie kołnierz nie był potrzebny, wróciła ruchomość, a ból minął. Wiedziałam, że Pan Grzegorz jest skuteczny, lecz to zdarzenie sprawiło, że nadal jestem pod ogromnym wrażeniem.
P.Ela

Kompleksowa obsługa ciała i organizmu. Indywidualne podejście. Profesjonalne usługi

Terapia manualna brzucha(Wisceralna) – w trakcie terapii…
RELACJE – PO DWÓCH ZABIEGACH
Przed zabiegami miałam silne bóle brzucha w nocy tak że nie mogłam spać już od co najmniej 2 miesięcy ulgę czułam chwilową jak się położyłam na wznak albo podkuliłam do siebie to ulżyło do tego często chodziłam do toalety 5 i więcej razy w nocy cały czas miałam uczucie do końca pęcherz jakby pełny dalej rano zawsze zmęczona i niewyspana co chwila bóle głowy,oczy mnie bolały i wysokie ciśnienie.
Po 2 zabiegach na brzuchu… nie mogę uwierzyć! ból brzucha CAŁKOWICIE USTĄPIŁ! do toalety nie wstałam ani razu w nocy dopiero rano, ciśnienie rano zmierzyłam – niskie, bóle głowy ustąpiły całkowicie, bóle oczu zmniejszyły się jakby nawet o 70%.
Kontynuuje zabiegi u Pana Grzegorza :-)
P. Maria S.

Żródło facebook


Najlepszy! Polecam :)

Na gorąco – Pani właśnie wyszła, ostry ból ramion szyi, drętwienia dłoni, ograniczenia ruchomości dłoni może je podnieść tyko do wysokości ramion, duże ograniczenia ruchomości szyi.

– Robimy zabieg –

PO – ból w dużym zakresie ustąpił, drętwienia ustąpiły, szyjka w lewo w prawo elegancko chodzi, ręce do nieba prawie sięgają chiropraktyka😉 aż miło chiropraktyka:-) jak tu nie kochać tej pracy chiropraktyka

Żródło facebook


Chiropraktyka

P. Magda lat 56 dokuczliwe bóle karku i ramion promieniujące przez rękę do dłoni, ból w odcinku piersiowym, bóle w lędźwiach, z bólami boryka się już od długiego czasu.

P Magda mówi – bóle są nie do zniesienia najgorzej jest w odcinku lędźwiowym , w określonej pozycji dochodzi do silnego promienia bólu który unieruchamia na jakiś czas a później trudno się ruszyć, po prawej ręce okresowo przechodzi fala bólu do dłoni, od lewej strony stały ból barku koło łopatki.

P. Magda prosi o pomoc pomogłem już jej kuzynce więc ma zaufanie.
Przystępujemy do terapii manualnej kręgosłupa i uciski w odpowiednich punktach.
Odpowiedz organizmu jest natychmiastowa wszystkie bóle schodzą 90%.
P. Magda chodzi po gabinecie przeciąga się i sprawdza z niedowierzaniem

P. Magda mówi – Co za ulga… cuda pan potrafi panie Grzesiu

Bezcenne :-)

Za kilka dni robimy kontrolny zabieg – wszystko w porządku
oby tak łatwo było zawsze 😉


OPINIE – Terapia Wieloelementowa – terapia manualna kręgosłupa, terapia manualna brzucha (wisceralna), hipnoterapia,
Ufff od czego by tu zacząć…
18 lat temu urodziłam córkę i właśnie wtedy powstał mój problem z kręgosłupem w odcinku piersiowym.
Ból był nieznośny, uciążliwy…wrażenie jak by wkuwał mi ktoś gorące igły w kręgi Lekarze nie byli w stanie mi pomóc.
W końcu spotkałam Pana Grzegorza i okejjj jak to sie mówi…spróbuje
Jestem w szoku!!!!!
-już po pierwszej wizycie ból ustąpił
-ustąpił tez ból w kręgach szyjnych
-praca fizyczna już mniej męczy
-zmniejszyły się tez bóle głowy
Po kolejnych wizytach czuje się dużo lepiej!
Skorzystałam również z Hipnozy...
BARDZO POLECAM
Niezręcznie jest mi powtarzać mój problem osobisty…
Cieszę się ,ze otrzymałam znaczną pomoc.
Kilka dni temu miałam masaż brzucha...czekam na efekty.
BARDZO POLECAM WIZYTY
Jest to mile spędzony czas.
Tak myślę ,ze Grzegorz ma ogromną wiedzę o człowieku.
Bardzo DZIĘKUJE za pomoc.
Magdalena G.

Jeżeli masz poważne problemy z kręgosłupem serdecznie polecam to miejsce. Fantastyczny masaż terapeutyczny, znajomość tematu i profesjonalizm Pana Grzegorza Marcia jest godne polecenia.
Viktor

Nieustanne mdłości, utrata masy ciała >10kg – Hipnoterapia lęki – RELACJE
P. Ewa 23 lata od 11 miesięcy nieustanne mdłości z odruchami wymiotnymi szczególnie w sytuacjach stresowych, utrata masy ciała >10kg. Blokady stresowe przed i w trakcie egzaminów i wystąpień doprowadzające do obezwładniającego strachu itp.
Przez ten okres zrobione wiele badań takich jak; USG jamy brzusznej, gastroskopia , TK jamy brzusznej z kontrastem, rentgen klatki piersiowej i jamy brzusznej badania krwi: markery infekcyjne, jonogram, protein ogram, na choroby odzwierzęce, na reumatoidalne zapalenie stawów, nieswoiste zapalenie jelit i inne, badania moczu, EKG, echo serca, badania na pasożyty i grzybice układu pokarmowego. Badania niczego nie wykazały. Wszystkie alergie pokarmowe zostały wykluczone. 3 miesiące temu operacja usunięcia wyrostka objawy nie ustąpiły
Zastosowane równolegle: Hipnoterapia 2 sesje, kilka zabiegów bioenergoterapeutycznych
W tracie terapii mdłości i odruchy wymiotne zaczęły stopniowo ustępować aż całkowicie zaniknęły, poprawił się apetyt, spokojny sen, wróciły siły witalne, dobry humor 😉 Uśmiech pacjenta, bezcenne :-)
Po jakimś czasie po wystąpieniach P. Ewa zdaje relacje …
Dzień dobry, chciałam tylko dać znać,ze wczoraj był „wielki dzień” i dałam rade! przeżyłam i nie było nieprzespanej nocy przed i nie trzęsłam się. Dałam z siebie wszystko, a stres jak wiadomo był, ale w naturalnych normach i nie było nieobezwładniającego strachu. muszę przyznać,ze przez to,ze to tego stresu było znacznie mniej poszło mi IDEALNIE. dlatego chciałam raz jeszcze pięknie podziękować za uratowanie mi życia!

 


Skutecznie i fachowo.

Ostry ból głowy od kilku dni – Relacja na gorąco – Chiropraktyka
Pani Danuta umówiona jest na popołudniu ale tak bardzo ją boli głowa że przychodzi 2 godziny wcześniej z prośbą o pomoc, opisuje że ból jest już dla niej nie do zniesienia. Wykonuje zabieg manualny z punktami spustowymi i ból całkowicie znika. Pani Danuta podskakuje z radości nie może uwierzyć! :-) Radość mi się udziela

Mogę podzielić się opinia z sesji hipnozy. Efekt przerósł moje oczekiwania. Sesja przeprowadzona profesjonalnie, nastawiona na mój komfort pod względem poczucia bezpieczeństwa- wszystko zostało przed sesją omówione, wyjaśnione krok po kroku jak będzie przebiegać sesja- nic więc mnie nie zaskoczyło. Co do efektów hipnozy, jestem pod wielkim wrażeniem siły hipnozy, jeżeli tylko chcemy zmienić coś w swoim życiu,w niewygodnych nawykach wystarczy „zaprogramować” siebie na nowo poprzez taka sesję. 😊 W moim przypadku problem z uwielbieniem słodyczy zakończył się po jednej sesji , wystarczyło w trakcie hipnozy wprowadzić sugestie, że słodycze są mi obojętne i rzeczywiście tak się stało 😊 . Tak więc szczerze polecam gabinet Grzegorza Marć.

P. Joanna Żródło opinia google – kliknij na link


    

Jestem bardzo zadowolona z terapi hipnozy która jest bardzo skuteczna na wielu poziomach. Bardzo polecam ❤

Krystyna

Żródło opinia google – kliknij na link


Hipnoza – strach, syndrom jelita drażliwego – RELACJE

P.Maria – strach i lęki dla Pani Mari to była codzienność doprowadziło to do rozstroju całego układu trawiennego i w konsekwencji syndromu jelita drażliwego itp.
Po sesjach u P. Mari całkowicie lęki ustąpiły a fizyczne objawy całkowicie znikły, układ trawienny unormował się.
Relacja P. Mari
Od wielu lat borykałam się ze strachem w końcu zdecydowałam się na podjecie kroku i ze trzeba coś z tym zrobić sukces odniosłam w hipnozie strach znikł a ja przestałam się bać gorąco polecam seanse z Grzegorzem Maria

Kilka zdań pacjentki tydzień po pierwszej sesji Hipnoterapia na odchudzanie
Jak próbuje słodycze rozbieram smak na czynniki pierwsze czuje tłuszcz cukier itp. nie smakują mi zamiast tego jem owoce. Smak słodyczy jest mi obojętny to mi przynosi satysfakcje, jest dokładnie jak chciałam :-). Naprawdę potrafimy siebie poustawiać jak chcemy, teraz otwieram barek z słodyczami zastanawiam się co zjeść i na nic nie mam ochoty zamykam barek :-)
Zdrowo się odżywiam po prostu w naturalny sposób wybieram te zdrowe rzeczy.
Nie smakują mi słodycze jestem zachwycona !!!


Fobie lęki / rozwój osobisty – RELACJE

P. Joanna – napady panicznych uporczywych lęków w określonych sytuacjach np. gdy ktoś naciska klamkę w pokoju w którym się znajduje i innego rodzaju fobie utrudniające codzienne funkcjonowanie.

Po skończonej pierwszej etapie terapii czyli zniwelowanych zaburzeniach nerwicowych z objawami lęków przed określonymi sytuacjami pojawił się wewnętrzny spokój. Na tym nowym etapie życia Pani Joanna poczuła wiatr w żaglach poszliśmy dalej, zaczęliśmy pracować z pewnością siebie asertywnością szeroko pojętym rozwojem osobistym.
Relacja Pani Joanny Polecam hipnozę u Pana Grzegorza świetne rezultaty naprawdę warto skorzystać z pomocy i się przeprogramować życie staje się lepsze !! polecam Joanna

Chiropraktyka – Naturoterapia – Hipnoterapia

Facebookchiropraktyka

opinie Chiropraktyka – Naturoterapia – Kręgarz – Hipnoza


Kontynuując korzystanie z tej strony www, wyrażasz zgodę na użycie "ciasteczek" ("cookies"). Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close